Vishay Dale IHTH1125MZEB3R3M5A
IHTH1125MZEB3R3M5A
Part No.:
IHTH1125MZEB3R3M5A
Datasheet:
IHTH1125MZEB3R3M5A.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 57A 1.5 MOHM TH