Vishay Dale IHTH1125MZEB6R8M5A
IHTH1125MZEB6R8M5A
Part No.:
IHTH1125MZEB6R8M5A
Datasheet:
IHTH1125MZEB6R8M5A.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 42A 2.1 MOHM TH