Vishay Dale IM10RFCLBH100K12
IM10RFCLBH100K12
Part No.:
IM10RFCLBH100K12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IM10RFCLBH100K12.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.8A 150 MOHM TH