Vishay Dale IM10RFCLBH101J12
IM10RFCLBH101J12
Part No.:
IM10RFCLBH101J12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IM10RFCLBH101J12.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH