Vishay Dale IM10RFCLBH101K12
IM10RFCLBH101K12
Part No.:
IM10RFCLBH101K12
Datasheet:
IM10RFCLBH101K12.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH