Vishay Dale IM10RFCLBH102J12
IM10RFCLBH102J12
Part No.:
IM10RFCLBH102J12
Datasheet:
IM10RFCLBH102J12.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 145MA 24 OHM TH