Vishay Dale IM10RFCLBH120K12
IM10RFCLBH120K12
Part No.:
IM10RFCLBH120K12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IM10RFCLBH120K12.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 1.6A 230 MOHM TH