Vishay Dale IM10RFCLBH150K12
IM10RFCLBH150K12
Part No.:
IM10RFCLBH150K12
Datasheet:
IM10RFCLBH150K12.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH