Vishay Dale IM10RFCLBH151J12
IM10RFCLBH151J12
Part No.:
IM10RFCLBH151J12
Datasheet:
IM10RFCLBH151J12.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 280MA 6.4 OHM TH