Vishay Dale IM10RFCLBH1R2K12
IM10RFCLBH1R2K12
Part No.:
IM10RFCLBH1R2K12
Datasheet:
IM10RFCLBH1R2K12.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH