Vishay Dale IM10RFCLBH1R5K12
IM10RFCLBH1R5K12
Part No.:
IM10RFCLBH1R5K12
Datasheet:
IM10RFCLBH1R5K12.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH