Vishay Dale IM10RFCLBH220K12
IM10RFCLBH220K12
Part No.:
IM10RFCLBH220K12
Datasheet:
IM10RFCLBH220K12.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1A 500 MOHM TH