Vishay Dale IM10RFCLBH221J12
IM10RFCLBH221J12
Part No.:
IM10RFCLBH221J12
Datasheet:
IM10RFCLBH221J12.pdf
Description:
FIXED IND 220UH 200MA 12 OHM TH