Vishay Dale IM10RFCLBH271J12
IM10RFCLBH271J12
Part No.:
IM10RFCLBH271J12
Datasheet:
IM10RFCLBH271J12.pdf
Description:
FIXED IND 270UH 195MA 13 OHM TH