Vishay Dale IM10RFCLBH2R2K12
IM10RFCLBH2R2K12
Part No.:
IM10RFCLBH2R2K12
Datasheet:
IM10RFCLBH2R2K12.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH