Vishay Dale IM10RFCLBH330J12
IM10RFCLBH330J12
Part No.:
IM10RFCLBH330J12
Datasheet:
IM10RFCLBH330J12.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 850MA 700 MOHM TH