Vishay Dale IM10RFCLBH331J12
IM10RFCLBH331J12
Part No.:
IM10RFCLBH331J12
Datasheet:
IM10RFCLBH331J12.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 190MA 14 OHM TH