Vishay Dale IM10RFCLBH390J12
IM10RFCLBH390J12
Part No.:
IM10RFCLBH390J12
Datasheet:
IM10RFCLBH390J12.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 720MA 1.1 OHM TH