Vishay Dale IM10RFCLBH3R3K12
IM10RFCLBH3R3K12
Part No.:
IM10RFCLBH3R3K12
Datasheet:
IM10RFCLBH3R3K12.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH