Vishay Dale IM10RFCLBH561J12
IM10RFCLBH561J12
Part No.:
IM10RFCLBH561J12
Datasheet:
IM10RFCLBH561J12.pdf
Description:
FIXED IND 560UH 165MA 18.5OHM TH