Vishay Dale IM10RFCLBH5R6K12
IM10RFCLBH5R6K12
Part No.:
IM10RFCLBH5R6K12
Datasheet:
IM10RFCLBH5R6K12.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 3A 60 MOHM TH