Vishay Dale IM10RFCLBH680J12
IM10RFCLBH680J12
Part No.:
IM10RFCLBH680J12
Datasheet:
IM10RFCLBH680J12.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 450MA 2.4 OHM TH