Vishay Dale IM10RFCLBH820J12
IM10RFCLBH820J12
Part No.:
IM10RFCLBH820J12
Datasheet:
IM10RFCLBH820J12.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 425MA 2.8 OHM TH