Vishay Dale IM10RFCLBH8R2K12
IM10RFCLBH8R2K12
Part No.:
IM10RFCLBH8R2K12
Datasheet:
IM10RFCLBH8R2K12.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 2.4A 110 MOHM TH