Vishay Dale IM10RFCLEB103J12
IM10RFCLEB103J12
Part No.:
IM10RFCLEB103J12
Datasheet:
IM10RFCLEB103J12.pdf
Description:
FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH