Vishay Dale IM10RFCLEB1R8K12
IM10RFCLEB1R8K12
Part No.:
IM10RFCLEB1R8K12
Datasheet:
IM10RFCLEB1R8K12.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH