Vishay Dale IM10RFCLEB4R7K12
IM10RFCLEB4R7K12
Part No.:
IM10RFCLEB4R7K12
Datasheet:
IM10RFCLEB4R7K12.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH