Vishay Dale IM10RFCLEB6R8K12
IM10RFCLEB6R8K12
Part No.:
IM10RFCLEB6R8K12
Datasheet:
IM10RFCLEB6R8K12.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 3A 60 MOHM TH