Vishay Dale IM10RFCMBH100K13
IM10RFCMBH100K13
Part No.:
IM10RFCMBH100K13
Datasheet:
IM10RFCMBH100K13.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1A 320 MOHM TH