Vishay Dale IM10RFCMBH101J13
IM10RFCMBH101J13
Part No.:
IM10RFCMBH101J13
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IM10RFCMBH101J13.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 200MA 7 OHM TH