Vishay Dale IM10RFCMBH102J13
IM10RFCMBH102J13
Part No.:
IM10RFCMBH102J13
Datasheet:
IM10RFCMBH102J13.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 125MA 21 OHM TH