Vishay Dale IM10RFCMBH120J13
IM10RFCMBH120J13
Part No.:
IM10RFCMBH120J13
Datasheet:
IM10RFCMBH120J13.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 870MA 470 MOHM TH