Vishay Dale IM10RFCMBH120K13
IM10RFCMBH120K13
Part No.:
IM10RFCMBH120K13
Datasheet:
IM10RFCMBH120K13.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 870MA 470 MOHM TH