Vishay Dale IM10RFCMBH121J13
IM10RFCMBH121J13
Part No.:
IM10RFCMBH121J13
Datasheet:
IM10RFCMBH121J13.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 200MA 7.5 OHM TH