Vishay Dale IM10RFCMBH150K13
IM10RFCMBH150K13
Part No.:
IM10RFCMBH150K13
Datasheet:
IM10RFCMBH150K13.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 730MA 620 MOHM TH