Vishay Dale IM10RFCMBH151J13
IM10RFCMBH151J13
Part No.:
IM10RFCMBH151J13
Datasheet:
IM10RFCMBH151J13.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 190MA 8 OHM TH