Vishay Dale IM10RFCMBH1R0K13
IM10RFCMBH1R0K13
Part No.:
IM10RFCMBH1R0K13
Datasheet:
IM10RFCMBH1R0K13.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 2.7A 40 MOHM TH