Vishay Dale IM10RFCMBH1R2K13
IM10RFCMBH1R2K13
Part No.:
IM10RFCMBH1R2K13
Datasheet:
IM10RFCMBH1R2K13.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 2.7A 40 MOHM TH