Vishay Dale IM10RFCMBH1R5K13
IM10RFCMBH1R5K13
Part No.:
IM10RFCMBH1R5K13
Datasheet:
IM10RFCMBH1R5K13.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.7A 40 MOHM TH