Vishay Dale IM10RFCMBH1R8K13
IM10RFCMBH1R8K13
Part No.:
IM10RFCMBH1R8K13
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IM10RFCMBH1R8K13.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 2.5A 50 MOHM TH