Vishay Dale IM10RFCMBH220K13
IM10RFCMBH220K13
Part No.:
IM10RFCMBH220K13
Datasheet:
IM10RFCMBH220K13.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 600MA 800 MOHM TH