Vishay Dale IM10RFCMBH270J13
IM10RFCMBH270J13
Part No.:
IM10RFCMBH270J13
Datasheet:
IM10RFCMBH270J13.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 520MA 1.2 OHM TH