Vishay Dale IM10RFCMBH2R2K13
IM10RFCMBH2R2K13
Part No.:
IM10RFCMBH2R2K13
Datasheet:
IM10RFCMBH2R2K13.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.5A 50 MOHM TH