Vishay Dale IM10RFCMBH2R7K13
IM10RFCMBH2R7K13
Part No.:
IM10RFCMBH2R7K13
Datasheet:
IM10RFCMBH2R7K13.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 2.5A 50 MOHM TH