Vishay Dale IM10RFCMBH330J13
IM10RFCMBH330J13
Part No.:
IM10RFCMBH330J13
Datasheet:
IM10RFCMBH330J13.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 450MA 1.5 OHM TH