Vishay Dale IM10RFCMBH330K13
IM10RFCMBH330K13
Part No.:
IM10RFCMBH330K13
Datasheet:
IM10RFCMBH330K13.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 450MA 1.5 OHM TH