Vishay Dale IM10RFCMBH331J13
IM10RFCMBH331J13
Part No.:
IM10RFCMBH331J13
Datasheet:
IM10RFCMBH331J13.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 165MA 12 OHM TH