Vishay Dale IM10RFCMBH390K13
IM10RFCMBH390K13
Part No.:
IM10RFCMBH390K13
Datasheet:
IM10RFCMBH390K13.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 380MA 2.3 OHM TH