Vishay Dale IM10RFCMBH3R9K13
IM10RFCMBH3R9K13
Part No.:
IM10RFCMBH3R9K13
Datasheet:
IM10RFCMBH3R9K13.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 2.1A 70 MOHM TH