Vishay Dale IM10RFCMBH470J13
IM10RFCMBH470J13
Part No.:
IM10RFCMBH470J13
Datasheet:
IM10RFCMBH470J13.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 300MA 3 OHM TH